Seriespill 2021

RundeDatoDagTidHjemmelagResultatBortelagBaneTurneringKampnummer
12021-04-24 14:00:00lørdag14.00Norild -Bjørnevatn Vadsø stadion kunstgress4. div Menn20120401001
12021-04-24 14:00:00lørdag14.00Alta 2-Sørøy Glimt Finnmarkshallen4. div Menn20120401002
12021-04-24 14:00:00lørdag14.00Kirkenes -Nordlys Kirkenes stadion4. div Menn20120401004
12021-04-24 14:00:00lørdag14.00Porsanger -HammerfestLakselv kunstgress4. div Menn20120401005
12021-04-25 17:00:00søndag17.00Bossekop -Rafsbotn COOP Arena kunstgress4. div Menn20120401003
22021-05-16 17:00:00søndag17.00Porsanger -Nordlys Lakselv kunstgress4. div Menn20120401010
22021-05-30 13:00:00søndag13.00Rafsbotn -Kirkenes Finnmarkshallen4. div Menn20120401006
22021-06-26 14:00:00lørdag14.00Bjørnevatn -Alta 2Bjørneparken kunstgress4. div Menn20120401008
22021-06-26 14:00:00lørdag14.00Hammerfest-Norild Breidablikk stadion4. div Menn20120401009
22021-06-26 14:00:00lørdag14.00Sørøy Glimt -Bossekop Hasvik stadion4. div Menn20120401007
32021-05-29 14:00:00lørdag14.00Norild -Porsanger Vadsø stadion kunstgress4. div Menn20120401015
32021-06-05 14:00:00lørdag14.00Kirkenes -Sørøy Glimt Kirkenes stadion4. div Menn20120401013
32021-06-13 13:00:00søndag13.00Bossekop -Bjørnevatn COOP Arena kunstgress4. div Menn20120401012
32021-06-14 19:00:00mandag19.00Hammerfest-Alta 2Breidablikk stadion4. div Menn20120401011
32021-06-26 14:00:00lørdag14.00Nordlys -Rafsbotn Niitoguolba gress4. div Menn20120401014
42021-05-01 14:00:00lørdag14.00Sørøy Glimt -Nordlys Hasvik stadion4. div Menn20120401016
42021-05-08 14:00:00lørdag14.00Porsanger -Rafsbotn Lakselv kunstgress4. div Menn20120401020
42021-05-15 14:00:00lørdag14.00Norild -Alta 2Vadsø stadion kunstgress4. div Menn20120401019
42021-05-16 17:00:00søndag17.00Hammerfest-Bossekop Breidablikk stadion4. div Menn20120401018
42021-05-16 17:00:00søndag17.00Bjørnevatn -Kirkenes Bjørneparken kunstgress4. div Menn20120401017
52021-05-08 14:00:00lørdag14.00Nordlys -Bjørnevatn Niitoguolba kunstgress4. div Menn20120401022
52021-05-15 14:00:00lørdag14.00Sørøy Glimt -Rafsbotn Hasvik stadion4. div Menn20120401023
52021-05-22 14:00:00lørdag14.00Kirkenes -HammerfestKirkenes stadion4. div Menn20120401021
52021-05-23 13:00:00søndag13.00Bossekop -Norild COOP Arena kunstgress4. div Menn20120401024
52021-06-07 19:00:00mandag19.00Alta 2-Porsanger Finnmarkshallen4. div Menn20120401025
62021-05-09 14:00:00søndag14.00Norild -Kirkenes Vadsø stadion kunstgress4. div Menn20120401028
62021-05-10 19:00:00mandag19.00Alta 2-Bossekop Finnmarkshallen4. div Menn20120401029
62021-05-29 14:00:00lørdag14.00Hammerfest-Nordlys Breidablikk stadion4. div Menn20120401027
62021-06-12 14:00:00lørdag14.00Rafsbotn -Bjørnevatn Rafsbotn stadion4. div Menn20120401026
62021-06-12 14:00:00lørdag14.00Porsanger -Sørøy Glimt Lakselv kunstgress4. div Menn20120401030
72021-05-01 14:00:00lørdag14.00Bossekop -Porsanger COOP Arena kunstgress4. div Menn20120401035
72021-05-29 14:00:00lørdag14.00Alta 2-Kirkenes Finnmarkshallen4. div Menn20120401033
72021-06-05 14:00:00lørdag14.00Rafsbotn -HammerfestRafsbotn stadion4. div Menn20120401031
72021-06-06 13:00:00søndag13.00Bjørnevatn -Sørøy Glimt Bjørneparken kunstgress4. div Menn20120401032
72021-06-12 14:00:00lørdag14.00Nordlys -Norild Niitoguolba gress4. div Menn20120401034
82021-05-08 14:00:00lørdag14.00Hammerfest-Sørøy Glimt Breidablikk stadion4. div Menn20120401036
82021-06-19 14:00:00lørdag14.00Porsanger -Bjørnevatn Lakselv kunstgress4. div Menn20120401040
82021-06-19 14:00:00lørdag14.00Norild -Rafsbotn Vadsø stadion kunstgress4. div Menn20120401037
82021-06-19 14:00:00lørdag14.00Kirkenes -Bossekop Kirkenes stadion4. div Menn20120401039
82021-06-20 14:00:00søndag14.00Alta 2-Nordlys Finnmarkshallen4. div Menn20120401038
92021-05-03 19:00:00mandag19.00Rafsbotn -Alta 2Finnmarkshallen4. div Menn20120401043
92021-05-22 14:00:00lørdag14.00Sørøy Glimt -Norild Hasvik stadion4. div Menn20120401044
92021-05-24 13:00:00mandag13.00Bjørnevatn -HammerfestBjørneparken kunstgress4. div Menn20120401041
92021-06-05 14:00:00lørdag14.00Nordlys -Bossekop Niitoguolba gress4. div Menn20120401042
92021-06-26 14:00:00lørdag14.00Kirkenes -Porsanger Kirkenes stadion4. div Menn20120401045
102021-07-31 14:00:00lørdag14.00Sørøy Glimt -Alta 2Hasvik stadion4. div Menn20120401047
102021-07-31 14:00:00lørdag14.00Hammerfest-Porsanger Breidablikk stadion4. div Menn20120401050
102021-07-31 14:00:00lørdag14.00Bjørnevatn -Norild Bjørneparken kunstgress4. div Menn20120401046
102021-07-31 14:00:00lørdag14.00Rafsbotn -Bossekop Rafsbotn stadion4. div Menn20120401048
102021-07-31 14:00:00lørdag14.00Nordlys -Kirkenes Niitoguolba gress4. div Menn20120401049
112021-08-07 14:00:00lørdag14.00Nordlys -Porsanger Niitoguolba gress4. div Menn20120401055
112021-08-07 14:00:00lørdag14.00Bossekop -Sørøy Glimt COOP Arena kunstgress4. div Menn20120401052
112021-08-07 14:00:00lørdag14.00Alta 2-Bjørnevatn Finnmarkshallen4. div Menn20120401053
112021-08-07 14:00:00lørdag14.00Norild -HammerfestVadsø stadion kunstgress4. div Menn20120401054
112021-08-22 13:00:00søndag13.00Kirkenes -Rafsbotn Kirkenes stadion4. div Menn20120401051
122021-08-15 17:00:00søndag17.00Rafsbotn -Nordlys Rafsbotn stadion4. div Menn20120401059
122021-08-22 14:00:00søndag14.00Alta 2-HammerfestFinnmarkshallen4. div Menn20120401056
122021-08-28 14:00:00lørdag14.00Sørøy Glimt -Kirkenes Hasvik stadion4. div Menn20120401058
122021-09-04 14:00:00lørdag14.00Porsanger -Norild Lakselv kunstgress4. div Menn20120401060
122021-09-11 14:00:00lørdag14.00Bjørnevatn -Bossekop Bjørneparken kunstgress4. div Menn20120401057
132021-08-14 14:00:00lørdag14.00Kirkenes -Bjørnevatn Kirkenes stadion4. div Menn20120401062
132021-08-21 14:00:00lørdag14.00Nordlys -Sørøy Glimt Niitoguolba gress4. div Menn20120401061
132021-08-28 14:00:00lørdag14.00Rafsbotn -Porsanger Rafsbotn stadion4. div Menn20120401065
132021-09-12 13:00:00søndag13.00Alta 2-Norild Finnmarkshallen4. div Menn20120401064
132021-09-25 14:00:00lørdag14.00Bossekop -HammerfestCOOP Arena kunstgress4. div Menn20120401063
142021-08-16 19:00:00mandag19.00Porsanger -Alta 2Lakselv kunstgress4. div Menn20120401070
142021-08-21 14:00:00lørdag14.00Norild -Bossekop Vadsø stadion kunstgress4. div Menn20120401069
142021-08-28 14:00:00lørdag14.00Bjørnevatn -Nordlys Bjørneparken kunstgress4. div Menn20120401067
142021-09-04 14:00:00lørdag14.00Rafsbotn -Sørøy Glimt Rafsbotn stadion4. div Menn20120401068
142021-09-04 14:00:00lørdag14.00Hammerfest-Kirkenes Breidablikk stadion4. div Menn20120401066
152021-08-21 14:00:00lørdag14.00Bjørnevatn -Rafsbotn Bjørneparken kunstgress4. div Menn20120401071
152021-09-05 17:00:00søndag17.00Bossekop -Alta 2COOP Arena kunstgress4. div Menn20120401074
152021-09-11 14:00:00lørdag14.00Nordlys -HammerfestNiitoguolba gress4. div Menn20120401072
152021-09-11 14:00:00lørdag14.00Sørøy Glimt -Porsanger Hasvik stadion4. div Menn20120401075
152021-09-25 14:00:00lørdag14.00Kirkenes -Norild Kirkenes stadion4. div Menn20120401073
162021-09-18 14:00:00lørdag14.00Hammerfest-Rafsbotn Breidablikk stadion4. div Menn20120401076
162021-09-18 14:00:00lørdag14.00Kirkenes -Alta 2Kirkenes stadion4. div Menn20120401078
162021-09-18 14:00:00lørdag14.00Porsanger -Bossekop Lakselv kunstgress4. div Menn20120401080
162021-09-18 14:00:00lørdag14.00Norild -Nordlys Vadsø stadion kunstgress4. div Menn20120401079
162021-09-18 14:00:00lørdag14.00Sørøy Glimt -Bjørnevatn Hasvik stadion4. div Menn20120401077
172021-08-14 14:00:00lørdag14.00Sørøy Glimt -HammerfestHasvik stadion4. div Menn20120401081
172021-08-29 13:00:00søndag13.00Bossekop -Kirkenes COOP Arena kunstgress4. div Menn20120401084
172021-09-11 14:00:00lørdag14.00Rafsbotn -Norild Rafsbotn stadion4. div Menn20120401082
172021-09-25 14:00:00lørdag14.00Bjørnevatn -Porsanger Bjørneparken kunstgress4. div Menn20120401085
172021-09-25 14:00:00lørdag14.00Nordlys -Alta 2Niitoguolba gress4. div Menn20120401083
182021-10-02 13:00:00lørdag13.00Norild -Sørøy Glimt Vadsø stadion kunstgress4. div Menn20120401089
182021-10-02 13:00:00lørdag13.00Alta 2-Rafsbotn Finnmarkshallen4. div Menn20120401088
182021-10-02 13:00:00lørdag13.00Bossekop -Nordlys COOP Arena kunstgress4. div Menn20120401087
182021-10-02 13:00:00lørdag13.00Hammerfest-Bjørnevatn Breidablikk stadion4. div Menn20120401086
182021-10-02 13:00:00lørdag13.00Porsanger -Kirkenes Lakselv kunstgress4. div Menn20120401090

A-lagskamper

juni 2021

man tir ons tor fre lør søn
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Latest posts
Vi presenterer året 2019 for IL Norild. Fokus er på a-lagets sesong i cup og allnorsk serie, Norsk Tippingligaen, avdeling 2. Men vi har forsøkt å få med den store bredden i Norild sitt engasjement i lokalsamfunnet. Ingenting av dette har vært mulig uten støtte fra trenere, spillere, foreldre, slekt og venner, sponsorer og samarbeidspartnere. Tusen takk for et historisk år! Vi gleder oss til fortsettelsen!
Tom Olav Stavseth
Norild-media